Zdrowe wakacje

W czwartek 10 czerwca dzieci świetlicowe oraz uczniowie klasy 1b wzięli udział w pogadance przeprowadzonej przez p. Ewę Andrzejewską – pielęgniarkę szkolną. Temat spotkania brzmiał – Jak zdrowo spędzić wakacje? Prowadząca zadając wiele pytań dzieciom wzbudzała refleksję i motywowała do przestrzegania podstawowych zasad zdrowia, higieny osobistej i bezpiecznego zachowania się w czasie wakacji. Podczas spotkania pani pielęgniarka rozstrzygnęła też konkurs plastyczny. Spośród prac przygotowanych przez dzieci świetlicowe pod opieką p. Kingi Skrzypalik wygrał rysunek wykonany przez Kaję Maciejak z kl.1c przedstawiający bezpieczne plażowanie nad wodą w towarzystwie rodzica. Spotkanie zorganizowała Barbara Strugała, opiekun Szkolnego Koła PCK.