Występ chóru Kameleon na spotkaniu wigilijnym Stowarzyszenia Pomocna Dłoń

W dniu 12.12.2018r w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Do udziału w części artystycznej zaproszony został nasz chór Kameleon. W trakcie spotkania chór zaprezentował m.in. Hymn Śpiewającej Polski, pieśni patriotyczne oraz polskie kolędy i pastorałki. Nie zabrakło również wierszy o tematyce zimowej, które recytowali uczniowie klas IV i V. Na zakończenie części artystycznej chór zaśpiewał wspólnie z publicznością kilka kolęd.

Występy naszych uczniów nagrodzone zostały gromkimi brawami oraz słodkim podarunkiem.

Recytatorów przygotowała Pani Kinga Helińska-Szpajda. Chórowi akompaniował Pan Przemysław Nowicki, a całość opracowała i prowadziła Pani Jowita Augustyniak.