Wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2019

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego odbyła się w dniach od 12 do 15 listopada 2019r. W grudniu 2019r. ukazały się wyniki punktowe uczniów, a na przełomie grudnia i stycznia opublikowano oficjalne wyniki konkursu. W tegorocznej edycji konkursu najlepsze rezultaty uzyskali uczniowie klasy VIIIb  Marek Rado – III miejsce i Dominik Kukla – wyróżnienie.

Uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się 6 marca na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu talentów informatycznych, a zwycięzcom tegorocznej edycji Konkursu składamy serdeczne gratulacje.

Oficjalne wyniki XIV edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2019 i progi punktowe.

Nauczyciel informatyki

Mariusz Kwiatkowski