Wycieczka do zakładu fotograficznego

30 października klasa II d była na wycieczce w zakładzie fotograficznym KODAK EXPRESS. To była bardzo miła i udana wycieczka. Właściciel zakładu zapoznał uczniów z procesem powstawania zdjęć poczynając od fotografowania, poprzez obróbkę, aż do gotowej fotografii. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały jak z maszyny „wychodzą” zdjęcia do różnych dokumentów. Uwagę uczniów zwróciły duże fotografie, kolorowe albumy, piękne ramki oraz aparaty. Po obejrzeniu zakładu właściciel zrobił nam grupowe zdjęcie, które uczniowie otrzymają do domu. Za poświęcenie nam cennego czasu, informacje z zakresu fotografii i możliwość zwiedzenia zakładu składamy serdeczne podziękowania.

Wracając do szkoły i pamiętając, że zbliża się dzień Wszystkich Świętych, zapaliliśmy znicze pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza i Jana Pawła II.