Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość zakończenia w naszej szkole została podzielona na trzy części. O 9.00 na boisku odbyła się uroczystość dla uczniów klas I – III, a w tym samym czasie w holu szkoły odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów, uczniów klas VIII. O godzinie 11 odbyła się uroczystość pożegnania klas III, ostatniego rocznika Gimnazjum. Natomiast o godzinie 14 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV-VII.

W trakcie uroczystości zostali wyróżnieni uczniowie z wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. Dyrektor szkoły wyróżnił najlepszych uczniów stypendiami i okolicznościowymi dyplomami. Uczniowie z okazji zakończenia roku szkolnego otrzymali również dyplomy i nagrody za osiągnięcia sportowe, udział w konkursach i liczne wyróżnienia za pracę na rzecz szkoły. W trakcie uroczystości Dyrektor szkoły wyróżnił tez pracowników i pożegnał odchodzących nauczycieli.

« z 5 »