UNIHOKEJ

W eliminacjach i finale Powiatu Rawickiego w Unihokeju nasza szkoła startowała w czterech kategoriach. Po udanych rozgrywkach do kolejnego etapu zakwalifikowały się wszystkie drużyny. Finały rozegrano w Sarnowie i Pakosławiu w czterodniowym bloku. Brały w nich udział SP w Pakosławiu, SP w Chojnie, SP w Dubinie, ZSP nr 2 w Rawiczu, SP 3 w Rawiczu, SP w Szkaradowie oraz SP w Sierakowie.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła II miejsce w kategoriach 2009 i młodsi i w rocznikach 2007 – 2008. Opiekunami zespołów byli Rafał Kononowicz i Robert Murawski.

Składy naszych drużyn:

Chłopcy rocznik 2009 i młodsi:

Jakub Kapała, Marceli Kwieciński, William Ngiuvu, Stanisław Pieprzyk, Marcin Samól, Jakub Szczepaniak, Antoni Szybaj, Bartosz Wróblewski

Chłopcy roczniki 2007 – 2008:

Filip Bałuniak, Alan Grześkowiak, Alex Herman, Jakub Jarczewski, Daniel Klupak, Bartosz Konopka, Jakub Maciołka, Filip Mikołajczak, Kacper Moździerz, Kamil Naglak, Hubert Pokładek, Damian Stankiewicz.

Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze:

Wiktoria Łysikowska, Celina Barteczka, Amelia Jurdeczka, Emilia Pięta, Justyna Jarczewska, Lena Włodarczyk, Roksana Nowak, Maria Moryson, Maja Olszewska, Weronika Kryś, Antonina Smakulska, Marika Pakuła, Anna Radojewska

Dziewczęta roczniki 2007 – 2008:

Martyna Skiba, Natalia Salamońska, Amelia Robakowska, Emilia Zalewska, Patrycja Głowacz, Oliwia Spychałowicz, Kamila Śpiewak, Zuzanna Owczarzak, Katarzyna Majchrzak, Aleksandra Naglak, Aleksandra Ziółkowska,