Tenis stołowy w Sierakowie

W czwartek 24.10.2019 roku odbył się III Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej w Sierakowie. Do turnieju przystąpiło 33 zawodników i zawodniczek, którzy byli podzieleni na dwie grupy wiekowe. Dziewczęta klas VII – VIII rozgrywały pojedynki „każdy z każdym”, a grupy chłopięce grały systemem pucharowym, do trzech wygranych setów.
Łącznie rozegrano 35 meczów, w tym 6 pojedynków dziewcząt ( klasy VII – VIII ), 14 w grupie starszej chłopców, a 15 spotkań chłopców klas IV – VI . Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach, oprócz dyplomów otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Najlepsi uczestnicy turnieju będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowych Drużynowych Zawodach z Tenisa Stołowego, które odbędą się w Sarnowie 30.10.2019 roku. Życzymy naszym zawodnikom udanego występu.
Turniej został zorganizowany przez nauczyciela wychowania fizycznego Roberta Murawskiego, który pełnił również funkcję sędziego głównego zawodów.
WYNIKI KOŃCOWE
KLASY IV – VI