SZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI

14 grudnia 2018r. w czasie Nocnych Mikołajek w naszej szkole rozegrano Mikołajkowy Turniej Siatkówki. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zespołów.

Zwycięzcami turnieju został zespół ,,Gyszynki” (Zofia Plewińska, Alicja Dopierała, Franciszek Dziewięcki, Kacper Nowacki) wygrywajac w meczu finałowym z ,,Calcetines de Navidad” (Kinga Fedorowicz, Aleksandra Roszak, Bartosz Pęcherski, Mikołaj Pieprzyk). Natomiast miejsce trzecie wywalczyli ,,Gwiazdy i bałwany”(Marcjanna Jaróżek, Greta Adamek, Bartłomiej Głowacz, Dariusz Jarczyński), a tuż za podium uplasowały się ,,Pędzące karpiki”(Patrycja Radojewska, Nadia Gil, Julia Jarczewska, Filip Kozłowski).

Najlepsze zespoły otrzymały z rąk pani wicedyrektor Agnieszki Sęk pamiątkowe medale i dyplomy.

Organizatorem turnieju była pani Dorota Kasperczak, przy współpracy uczennic Agnieszki Rogaczewska
i Aleksandry Roszak oraz naszych absolwentek Natalii Smektały, Alicji Grześkowiak i Oliwii Woźniak.