Szkolne Rozgrywki Szachowe

W poniedziałek 07.10 w świetlicy szkolnej odbyły się Szkolne Rozgrywki Szachowe. Uczestniczyło w nich 17 zawodników. Rozgrywki wzbudziły mnóstwo emocji zwłaszcza wśród osób, które rywalizowały po raz pierwszy w zawodach szachowych. Szczególne podziękowania należą się najmłodszym graczom z klas pierwszych: Frankowi Kwiecińskiemu, Jasiowi Końskiemu i Kacprowi Smudze. Najlepszymi szachistami w kategorii klas 1-6 okazali się: Miłosz Nadolny z kl.2a-I miejsce, Mikołaj Łukasiewicz z kl.2c-II miejsce i Marika Pakuła z kl.5c-III miejsce; w kategorii klas 7-8: I miejsce Karol Żyto z kl.7c, II miejsce Szymon Maćkowiak z kl.7b i III miejsce Olga Kordus z kl.7b. Najlepsi gracze będą reprezentować szkołę w zawodach powiatowych w najbliższy czwartek. Organizatorzy rozgrywek szkolnych- Barbara Strugała i Rafał Kononowicz serdecznie dziękują za udział i życzą dalszych sukcesów szachowych.