Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Ziemi!

Kwiecień jest miesiącem zdrowia. W tym roku to właśnie zagadnienie ma szczególne dla nas znaczenie. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie o zdrowiu organizowanym przez SK PCK. Starsi uczniowie przygotowali plakaty na temat: „10 przykazań światowego ministra zdrowia, o których wszyscy powinni pamiętać, by być zdrowi”, a młodsi przygotowali prace plastyczne „Dbam o zdrowie swoje i innych”.  Wyróżnienia w konkursie otrzymują: Ania Adamek z kl. 8b, Jakub Maciołka z kl. 6a, Gabrysia Tomczak z kl. 2c, Martyna Piotrowska z kl. 3b i Antosia Starczewska z kl. 2c. Antosia, osobą Superbohatera połączyła temat zdrowia z troską o naszą planetę. Za zdjęcia dokumentujące swój wkład w Dzień Ziemi wyróżnienia otrzymują: Weronika Głuszak z kl.5d i Marika Buczkowska z kl. 4a – specjalistka od kwiatów. Serdeczne podziękowania za wszystkie prace i troskę o zdrowie i naszą planetę!

Barbara Strugała