Praca zdalna w klasie 1c

Uczniowie klasy I c z ogromnym zaangażowaniem pracują w domach, realizują wszystkie zadania, które nauczyciel im wskaże. Bardzo chętnie podejmują się różnych wyzwań, starają się każde zadanie zrealizować najlepiej, jak potrafią. Każda praca wykonana przez uczniów jest inna, bardzo ciekawa, twórcza i wykonana z wielkim zaangażowaniem. Poprzez te zadania dzieci rozwijają swoje pasje, talenty, w sposób ciekawy i aktywny uczą się i spędzają czas w domu. Podczas zdalnego nauczania oprócz zadań związanych z edukacją matematyczną, polonistyczną dzieci wykonywały szereg różnorodnych innych działań:

– przygotowywali jesienne jeżyki z papieru,

– obchodzili Dzień Pozdrowień i Życzliwości,

– wykonywali medale dla koleżanki/kolegi,

– brali udział w Ogólnopolskim Konkursie „Szkolne Przygody Fajniaków”,

– obchodzili Dzień 11 listopada,

– przerabiając lekturę „Plastusiowy pamiętnik” wykonali domki dla Plastusia,

– obchodzili Dzień Misia, Dzień Górnika i Mikołajki,

– przygotowywali prace plastyczne „Pejzaż zimowy” na Festiwal Czterech Pór Roku,

– przygotowywali ozdoby świąteczne.

Oczywiście nie byłoby to możliwe bez zaangażowania Rodziców w realizację zdalnego nauczania, ich wsparcia i pomocy, którym serdecznie dziękuję.

Zapraszam do obejrzenia galerii prac uczniów.