Powiatowe mistrzostwa w pływaniu drużynowym

Dnia 15 października 2019 roku odbyły się Powiatowe mistrzostwa w pływaniu drużynowym. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce w kategorii chłopców rocznika 2007 i 2008. Drużyna w składzie: Bartosz Konopka, Kacper Maćkowiak, Kamil Naglak, Marcin Samol, Mateusz Samol, Jakub Skrzypek, Olaf Stróżyński, Alex Herman, Jakub Jarczewski. W kategorii rocznika 2005 i 2006 chłopców trzecie miejsce zdobyli Bartosz Samol, Jakub Schulz, Bruno Wojciechowski, Karol Żyto. W kategorii dziewcząt zdobyliśmy również dwa srebrne medale. W roczniku młodszym 2007 i 2008: Jagoda Gawlak, Roksana Musielak, Aleksandra Naglak, Marta Piotrowiak, Natalia Salamońska, Maja Szpajda. Dziewczęta starsze rocznik 2005 i 2006: Aleksandra Kunysz, Lidia Fogt, Klaudia Marzęcka, Julia Susła, Zofia Tarka, Kukla Natalia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Poznaniu na finale wojewódzkim.