Judo Camp „Idąc drogą mistrzów”

W sobotę 28.09.2019r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze odbył się I Zielonogórski Camp Judo „Idąc drogą mistrzów”. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Jedenastka”.

Treningi przeprowadzili znani polscy zawodnicy: Agata Ozdoba – Błach (brązowa medalistka Mistrzostw Świata i Europy w kategorii 63kg, 5-krotna Mistrzyni Polski), i Łukasz Błach ( brązowy medalista Mistrzostw Europy drużynowo, 7-krotny Mistrz Polski).

Impreza przeznaczona była dla dzieci z roczników 2005 – 2012, z podziałem na grupy wiekowe i zaawansowanie. W jej trakcie odbyły się treningi techniczne a także sparingi.

Uczestnicy mieli okazję uzyskać autografy naszych medalistów a także zrobić pamiątkowe zdjęcia. W czasie przerwy pomiędzy treningami były konkursy, zabawy i dmuchańce. Wszyscy otrzymali ciepłe posiłki i napoje.

Nasz Klub UKS „Szóstka” Rawicz reprezentowało 9 zawodników wraz z trenerami. Wśród nich było 5 uczniów naszej szkoły:

• Paulina Nowak klasa IIa,
  • Patrycja Nowak klasa Va,
  • Amelia Jurdeczka klasa IIIa,
  • Katarzyna Krzyżosiak klasa Va,
  • Stanisław Krzyżosiak klasa VIc.