„Jest taki dzień…” – wigilijne spotkanie dla rodziców

Boże Narodzenie to czas radosnego świętowania, kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale również czas przedstawień ukazujących tradycje bożonarodzeniowe. Dlatego też 19 grudnia w klasie II d odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem rodziców. Świąteczna  atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym.

Uczniowie przygotowali świąteczne przedstawienie, opowiedzieli historię drzewka bożonarodzeniowego i tradycje świąteczne. Piękna recytacja wierszy przeplatana była kolędami i piosenkami. Występ był wprowadzeniem do wspólnego kolędowania, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. Podczas spotkania nie zabrakło również przyjścia Gwiazdorów i Śnieżynki z prezentami dla dzieci. Ten dzień był naprawdę magiczny i wyjątkowy. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dla dzieci wspaniałych prezentów.