Gminny konkurs pięknego czytania „Strofy o zwierzętach”

Dnia 30 listopada nasza biblioteka miała przyjemność być organizatorem pierwszej edycji Gminnego konkursu pięknego czytania dla klas 5 i 6 „Strofy o zwierzętach”. Uczestnicy mieli za zadanie zinterpretować wcześniej przygotowany tekst liryczny lub prozatorski o tematyce związanej ze zwierzętami.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 3, nr 4, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2, nr 6 oraz w Zielonej Wsi. Osoby nagrodzone: I miejsce Oliwia Andrzejewska z SP nr 3, II miejsce Marita Ziętek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2, III miejsce Karol Żyto z SP nr 6, Przyznano jedno wyróżnienie dla Marii Fibich z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.