Gazetka twórczości literackiej i plastycznej „Połamany długopis”

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy  piszą wiersze, opowiadania i wrzucają je do przysłowiowej szuflady. Uwolnijcie je zarówno dla siebie, jak i dla naszych czytelników. Niech sprawią, że otaczająca nas rzeczywistość stanie się piękniejsza. Chcemy promować waszą twórczość literacką i plastyczną. Biblioteka chce wspierać  rozwój waszych talentów. Jeśli są wśród was osoby, które wybijają się ponad przeciętność, a większość z nas nie wie o waszym istnieniu skontaktujcie się z nami. Zatrzymamy się na chwilę w codziennym pędzie i zajrzymy do waszego świata. Naszym celem jest zaprezentowanie waszych prac szerszej publiczności – nie tylko społeczności szkolnej. Będziemy również przedstawiać wzorcowe prace uczniów, które mogą być inspiracją dla innych. Gazetka przyjmie formę papierową, a w przyszłości również bloga. Będzie ona dostępna w bibliotece oraz świetlicy szkolnej.

Sylwia Henkrulak-Matysiak

Bożena Musielak

Pierwszy numer gazetki już dostępny!

Drugi numer gazetki

Gazetka nr 3/2019