DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE III D

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 23 stycznia klasa 3d przygotowała wspaniałą imprezę, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość.  Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem oraz krótkie inscenizacje. Dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli występy i wysłuchali życzeń od wnuków oraz przyjęli upominki własnoręcznie przygotowane przez dzieci. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.