Co słychać w klasie I b?

Nauka zdalna dla pierwszaków, to niełatwe zadanie. Mimo, że wszystko wygląda inaczej, najmłodsi radzą sobie najlepiej, jak potrafią. Oczywiście, bez pomocy rodziców, za którą bardzo dziękujemy, pewnie nie byłoby to takie proste. Wszyscy uczniowie pracują systematycznie, uczą się, bawią, śpiewają oraz wykonują ćwiczenia gimnastyczne. W wielu działaniach wraz z dziećmi uczestniczą domownicy, co sprawia wszystkim dużo radości. Dodatkową atrakcją dla pierwszaków są różnorodne zajęcia plastyczne, które są uzupełnieniem tematów zajęć. Oprócz prac rysunkowych i malarskich, uczniowie wykonali staw, akwarium, stemplowaną łąkę, łąkę z bibuły i elementów przyrodniczych, zakładki do książek techniką origami oraz Orła Białego z odbitych, pomalowanych dłoni.

Zapraszamy do obejrzenia kilku prac w naszej klasowej galerii.