„Alicja – online” w klasach I-III

19 marca do naszej szkoły zawitał Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, dzięki któremu najmłodsi uczniowie mogli obejrzeć widowisko teatralne pt. „Alicja – online” – film, teatr i cyrk. Przedstawienie odbyło się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, gdyż  aktorzy, artyści cyrkowi oraz akrobaci pojawili się u nas dzięki połączeniu on-line. Alicja, to główna bohaterka spektaklu i akrobatka tańcząca na szarfie. Był też Kapelusznik z pokazami pirotechnicznymi i fireshow, Królowa Kier, która dała dzieciom zagadkę oraz w nagrodę książeczkę „Labirynt” dla każdego. Od Alicji dzieci otrzymały okulary 3d, by przenieść się wraz z nią w bajkowy świat. Wystąpił również zabawny Królik Baloniarz, który rozbawiał widzów, a Gąsienica zaniosła dzieci w świat baniek mydlanych, które spadały na widownię. Do wspólnej zabawy zostały też zaproszone wychowawczynie. Wszyscy świetnie się bawili, a spektakl na długo pozostanie w pamięci dzieci.