Powiatowe Mistrzostwa w Minisiatkówce Chłopców

Podczas odbywających się w hali sportowej w Pakosławiu Powiatowych Mistrzostw w Minisiatkówce Chłopców nasza reprezentacja, kierowana przez panią Monikę Demut, zajęła VII miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Ferie w Szklarskiej Porębie

W trakcie ferii zimowych odbył się wyjazd grupy uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunem - panią Moniką Demut - w Karkonosze, do Szklarskiej Poręby. Obfitował on w wiele atrakcji, m.in. zjazdy na nartach z malowniczych, pełnych uroku stoków czy meczu siatkówki, rozgrywanego w miejscowej hali sportowej. Niezapomniane emocje i przeżycia z pewnością pozostaną w pamięci uczestników tego wyjazdu.

Czytaj więcej...

Nocne Walentynki w naszej szkole

W dniu 2 lutego br. odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja "Nocnych Walentynek". Impreza, przygotowana przez Samorząd Uczniowski, obfitowała w wiele atrakcji, m.in. konkurs MASTERCHEF, odgadywanie piosenek w ramach konkursu "Jaka to melodia?", karaoke, zagadek językowych, piłkarzyków. Ponadto odbył się mecz charytatywny "Rodzice kontra Uczniowie", podczas którego rozsprzedawano symboliczne "cegiełki". Dochód z nich przeznaczony został na rehabilitację chorej na mukowiscydozę uczennicy naszej szkoły, Justyny Kaczmarek. Taka forma spędzania wolnego czasu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczniów.

Czytaj więcej...

Finał Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP6

W piątek, 9 lutego br. w hali sportowej naszej szkoły odbyły się finały Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Rozgrywki, które odbywały się przez całe I półrocze roku szkolnego 2017/2018, cieszyły się sporym zainteresowaniem uczniów, co szczególnie było zauważalne właśnie w tym dniu.

Czytaj więcej...

Walentynkowy Turniej Siatkówki

2 - go lutego 2018 r. w czasie Nocnych Walentynek w SP6 rozegrano Walentynkowy Turniej Mikstów Siatkarskich. Do rozgrywek zgłosilo się 21 par. W początkowej fazie turnieju mecze rozgrywano systemem pucharowym, a następnie w dwóch grupach ,,każdy z każdym". Do półfinału awans wywalczyły po dwa najlepsze zespoły z grupy, które walczyły między sobą o finał - zwycięzcy o pierwsze miejsce a przegrani o trzecie.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.