Biblioteka

 

Link do strony biblioteki w Sierakowie 


Link do facebooka biblioteki w Sierakowie

 

Biblioteka w budynku przy ulicy Dąbrowskiego 33 w Rawiczu

Od roku szkolnego 2017/2018 rozpoczął się proces łączenia bibliotek szkolnych. W budynku przy ul. Wały J. Dąbrowskiego mieszczą się zbiory dla uczniów klas I – III, a w budynku przy ul. Przyjemskiego znajdują się zbiory dla uczniów klas IV – VII oraz klas gimnazjalnych. Od 1 września 2018 roku będzie funkcjonowała połączona biblioteka szkolna w budynku przy ul. Przyjemskiego.

Zapraszamy do korzystania z linków do stron biblioteki przy ul. Przyjemskiego.

 

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.