Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" Rawicz

 

Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" Rawicz

UKS „Szóstka” Rawicz - tak nazywa się nowy klub sportowy, który powstał w grudniu minionego roku. Stowarzyszenie, działające przy Szkole Podstawowej nr 6 posiada dwie sekcje - judo i siatkówki.

Nabór do klubu nie ogranicza się do uczniów tej szkoły. Będzie prowadzony we wszystkich placówkach oświatowych m.in. gminy Rawicz i powiatu rawickiego. Sekcja judo (łącznie stu trenujących), działała wcześniej w Uczniowskim Klubie Sportowym „Olimp”. Prezesem nowego stowarzyszenia został Dawid Szynalski - trener judo, założyciel sekcji w UKS Olimp. W zarządzie znalazła się także Katarzyna Werner, mistrzyni Polski juniorek w tej dyscyplinie. W spotkaniu założycielskim wzięli udział rodzice dzieci, które uczęszczały wcześniej na zajęcia przez nich prowadzone, byli zawodnicy oraz sympatycy siatkówki. Z tą dyscypliną wiązane są w klubie duże nadzieje. Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki będą prowadzili: Monika Demut (grupa najmłodsza - klasy I-III), Andrzej Szyszko (dla chłopców szkół podstawowych), Kuba Kasprowicz (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne) i kierownik sekcji Robert Korczak, pełniący jednocześnie funkcję wiceprezesa.

Pliki do pobrania

Judo

Siatkówka

Oświadczenie opiekunów

Numer KRS

Plan Zajęć

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.