Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x
20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.
Trwają zapisy do czwartej edycji Listów dla Ziemi. Do akcji dołączyło już 40 gmin i prawie 50 tysięcy osób.
Na ulicy, na skwerze, na placu, w otoczeniu szkoły, przechodniów czy zabytkowych kamienic... O kreatywnym podejściu do odpadów można mówić wszędzie, tak jak przez ostatnie półtora roku zrobili to koordynatorzy projektu "Nie bądź jednorazowy"z naszej Fundacji.