Wicemistrzostwo rejonu w koszykówce chłopców

Dnia 23 marca br. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszno Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.

W meczach grupowych nasza drużyna wygrała ze SP 1 Gostyń i SP 3 Leszno, awansując do finału turnieju. W meczu finałowym nasi koszykarze rywalizowali z zespołem SP 1 Kościan, przegrywając po wyrównanym starciu. Reprezentacja z Kościana zrewanżowała się za zeszłoroczną porażkę w finale rejonowym u siebie, awansując tym samym do etapu wojewódzkiego.

W skład reprezentacji szkoły wchodzili: Franciszek Dziewięcki, Gabriel Łakomy, Bartosz Mieszkalski, Hubert Mikołajczyk, Kacper Nowacki, Piotr Popiel, Antoni Skupin, Filip Sochacki, Krilan Stachowiak, Mikołaj Śmieszchała i Krzysztof Matuszewski. Trenerem drużyny był pan Łukasz Szybaj.