Walentynkowy Turniej Siatkówki

2 – go lutego 2018 r. w czasie Nocnych Walentynek w SP6 rozegrano Walentynkowy Turniej Mikstów Siatkarskich. Do rozgrywek zgłosilo się 21 par. W początkowej fazie turnieju mecze rozgrywano systemem pucharowym, a następnie w dwóch grupach ,,każdy z każdym”. Do półfinału awans wywalczyły po dwa najlepsze zespoły z grupy, które walczyły między sobą o finał – zwycięzcy o pierwsze miejsce a przegrani o trzecie.

Zwycięzcami turnieju został zespół „Rainbow Dash Team” (Alicja Dopierała i Franek Dziewięcki) wygrywając w meczu finałowym z „Ptysiem i Balbiną” (Zofia Plewińska i Darek Jarczyński). Natomiast trzecie miejsce wywalczyli „Fiona i Shrek” (Greta Adamek i Rafał Sowiński), a tuż za podium uplasowali się „Piękna i Bestia” (Vanessa Żyto i Kacper Nowacki).

Najlepsze zespoły otrzymały z rąk Dyrektora Andrzeja Szyszko pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. W całym turnieju rozegrano 29 meczy, w tym 68 setów.

Organizatorem rozgrywek była Pani Dorota Kasperczak, przy współpracy uczniów: Bartka Kowalskiego i Weroniki Skiby oraz absolwentek: Natalii Smektały i Pauliny Kiałki.