Sukces Olgi Waleron

Uczennica klasy IIg – Olga Waleron została wyróżniona w XXXVII Wojewódzkim Turnieju Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej, objętym honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. To ogromny sukces, zważywszy na to, iż praca Olgi została wybrana spośród około 430 innych, które spłynęły do organizatorów z ponad 140 szkół z całej Wielkopolski.

Podczas uroczystości podsumowującej, która odbyła się 17 marca 2018 w Młodzieżowym Domu Kultury w Poznaniu, wszystkie nagrodzone prace zostały odczytane przez profesjonalnych aktorów. Przewodnicząca komisji konkursowej życzyła młodym twórcom kolejnych sukcesów, a odbiorcom dalszej możliwości „zaglądania do ich świata”. Wszystkie nagrodzone prace zostały opublikowane w tomikach, które oprócz laureatów otrzymały także szkolne biblioteki.

Gratulujemy Oldze i życzymy lekkiego pióra i dalszych sukcesów!