Przedświąteczny czas w „małej szóstce”

22 grudnia to ostatni dzień szkolny przed Świętami Bożego Narodzenia oraz przed przerwą świąteczną. W tym szczególnym dniu klasy I-III obchodziły wigilie klasowe – piękne przystrojone stoły, pierniczki, mandarynki…, panowała wokół świąteczna atmosfera.

Po wspólnych chwilach spędzonych razem w klasie, wszystkie dzieci udały się do auli na przygotowane przez klasę Ib Jasełka. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali kolędy i pastorałki. Dodatkowo zaśpiewały angielskie piosenki przygotowane przez Panią Kamilę Pluhar.  Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia i prosiła o zachowanie bezpieczeństwa w noc sylwestrową, by 2 stycznia 2018 ochoczo powrócić do szkoły. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!