Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Baltie 2019 – etap szkolny

28 marca w naszej szkole odbył się etap szkolny Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Baltie 2019. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 107 uczniów naszej szkoły, z których 21 zostało zakwalifikowanych do etapu szkolnego ze względu na uzyskane wysokie wyniki. W etapie szkolnym w dniu konkursu wzięło udział 18 uczniów. Tegoroczny szkolny konkurs był na bardzo wysokim poziomie i do kolejnego etapu rejonowego zakwalifikowało się 12 uczniów z kategorii wiekowej B i C.

Najlepszymi wśród uczestników konkursu w tym etapie okazali się:

– w kategorii B      Katarzyna Fogt  VIa i Mikołaj Rapior VIc

– w kategorii C      Dominik Kukla VIIb, Julita Pietruszewska IIIgG, Tomasz Birk IIIgG, Wiktoria Stefaniak IIIfG, Małgorzata Żyto IIIgG, Marek Rado VIIb, Anna Sierakowska IIIfG, Patrycja Stefanowska IIIcG, Patryk Piekarski IIIaG, Oliwia Szymkowiak VIIIc.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Mariusz Kwiatkowski