Konkurs „My favorite animal” dla klas III

W dniu 31 stycznia odbyło się ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród uczestnikom szkolnego konkursu z języka angielskiego pt. „My favorite animal”. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas III szkoły podstawowej.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu przedstawiającego ulubione zwierzę wraz z krótkim opisem w języku angielskim. Uczestnicy konkursu mieli możliwość użycia zdobytej wiedzy w praktyce oraz wzbogacenia zasobu słownictwa. Zgłoszone plakaty charakteryzowały pomysłowość pod względem techniki wykonania oraz bogactwo językowe.

 Zwycięzcami konkursu zostali: Marcelina Olszak z klasy III b (I miejsce), Marika Pakuła z klasy III c (II miejsce) oraz Marcin Samotycha z klasy III a (III miejsce). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.