Gem, set, mecz

19 czerwca w naszej szkole został zorganizowany turniej tenisa ziemnego dla „starszaków” (VII klasa, II i III oddziały Gimnazjalne) oraz miniturniej tenisa dla młodszych (IV-VI klasa).

W grupie starszej zgłosiło się 5 zawodników, którzy rozegrali mecz w systemie „każdy z każdym”. Najlepszy okazał się Sebastian Kozal z klasy VII A, wyprzedzając kolejno Sebastiana Karkosza z III A i Kamila Cugiera z II D.

Natomiast w grupie młodszej zawodnicy i zawodniczki zostali podzieleni na 2 grupy 7-osobowe. Rozegrali w swoich grupach mecz każdy z każdym. Osoby, które zajęły 2 miejsce w swoich grupach walczyły o miejsce 3, natomiast zwycięzcy grup spotkali się w meczu finałowym. Miejsce trzecie wywalczyła Emilia Grzegorzewska z klasy V A, a w meczu finałowym Amelia Kozłowska z V A pokonała Katarzynę Fogt z V A.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękuję za udział i życzę kolejnych sukcesów!