Finały Powiatowe w Siatkówce Dziewcząt

23 stycznia 2018 roku w Pakosławiu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt, w ramach kalendarza SIS. Uczennice naszej szkoły w fazie grupowej okazały się najlepszą drużyną, natomiast w fazie finałowej zajęły bardzo dobre II miejsce, przegrywając z SP 4 po wyrównanym i ciekawym spotkaniu.

W zawodach wzięło udział 7 drużyn z Pakosławia, Szkaradowa, Bojanowa, Jutrosina, Konar, SP4 Rawicz i SP6 Rawicz. Opiekunem drużyny była p. Dorota Kasperczak. W skład reprezentacji weszły: Alicja Dopierała, Weronika Frąszczak, Wiktoria Głowacz, Marcjanna Jaróżek, Zuzanna Łakoma, Zofia Plewińska, Jagoda Polowczyk, Patrycja Radojewska i Weronika Skiba. Podczas całego Turnieju rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie sportowym. Warto wspomnieć, iż nasza drużyna została uszczuplona o kilka silnych zawodniczek z powodu choroby. Za rok znów staniemy do walki i damy z siebie wszystko. Jeszcze raz gratulujemy zdobycia Wicemistrzostwa Powiatu!