Dzień Babci i Dziadka w klasie I d

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 16.01.2018 roku w klasie I d  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. W  pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie przedstawili na początku Jasełka, a później program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli występy i wysłuchali życzeń od wnuków oraz przyjęli upominki własnoręcznie przygotowane przez dzieci.W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…