Cóż to był za finał!

14 stycznia Wolontariusze SP 6: uczniowie szkoły podstawowej wraz z nauczycielkami H. Knułą, M. Poniecką i I. Szymańską oraz młodzież z oddziałów gimnazjalnych zbierali pieniądze podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z wielką radością możemy poinformować, że przekroczyliśmy magiczną sumę 10 tysięcy i zebraliśmy 10 501,17 zł!!! Młodzież gimnazjalna rozliczała się sama, więc możemy śmiało powiedzieć, że pieniędzy było zdecydowanie więcej. Absolutny rekord! Wolontariusze, jesteście niezastąpieni! Czapki z głów! Dziękujemy! Jesteśmy wdzięczni także rawiczanom za hojność i życzliwość. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Będziemy grać z orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!