Spektakl ekologiczny "Baron Smog"

 22 listopada 2017r. Klasy I, II i III z naszej szkoły uczestniczyły w spektaklu ekologicznym pt. „Baron Smog", który sponsorowała Gmina Rawicz, w związku z propagowaniem programu gospodarki niskoemisyjnej. Współorganizatorem organizacji spektaklu byli: Dom Kultury w Rawiczu i Szkoła Podstawowa nr 6 w Rawiczu.

Czytaj więcej...

HIGH FIVE CULTURE - edycja grudniowa

Witajcie w kolejnej grudniowej edycji konkursu High Five Culture. Tym razem spróbuj odpowiedzieć na pytania dotyczące Świat Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

II spotkanie z książką

Dnia 1 grudnia już po raz drugi odbyło się spotkanie z książką i panią Grażyną Płóciennik - bibliotekarką z Rawickiej Biblioteki Publicznej oddział dla dzieci. W zajęciach uczestniczyły dzieci z klas Ib i Id. Uczniowie z wielką niecierpliwością czekali na to spotkanie. Tym razem usłyszeliśmy opowieść Joanny Krzyżanek „Przygoda u świętego Mikołaja”. Opowiada o przyjaciołach, którzy odwiedzają dom świętego Mikołaja, ale gospodarza nie zastają. Jeśli nie wróci – nie będzie prezentów.

Czytaj więcej...

Świąteczny Konkurs dla szkół

Z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia Reporter Young organizuje Świąteczny Konkurs dla szkół, w którym nagrodą główną będzie wybrany przez szkołę sprzęt o wartości do 3000 zł oraz ciuchy dla najbardziej zwariowanej klasy! Zadaniem konkursowym było wykonanie kreatywnego zdjęcia klasowego ze świątecznymi zdrapkami. Każdego roku Reporter Young organizuje Świąteczne konkursy indywidualne oraz grupowe dzięki którym dzieciaki mają szansę na świetną zabawę oraz wspaniałe nagrody.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.