Spotkanie z Fizią Pończoszarką

Klasa 1a odwiedziła bibliotekę dziecięcą, gdzie spotkała się z bohaterką swoich ulubionych bajek Fizią Pończoszanką. Wspólnie uczyli się mówić po angielsku i poznawali odległe kontynenty.

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Matematyczny "Tangram Matematyczny"

Dnia 15 grudnia w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny „TANGRAM MATEMATYCZNY”. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów: logicznego myślenia, poszukiwanie różnych rozwiązań oraz rozwijanie wyobraźni. Najważniejszym jednak - zdrowa rywalizacja i możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.

Czytaj więcej...

Piernikowy Szlak z Wolontariuszami

Jak co roku przed Bożym Narodzeniem Szkolny Klub Wolontariusza włączył się do akcji „Piernikowy Szlak z Wolontariuszami”. Dzięki uprzejmości bardzo życzliwych pań z Centrum Integracji Społecznej w Rawiczu Wolontariuszki z klas 6a i 6b upiekły pierniki, które potem udekorowały i zapakowały dołączając życzenia świąteczne. Słodkie upominki zostały wręczone pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Rawicz oraz Urzędu Skarbowego. W obu instytucjach uczniów przyjęto bardzo ciepło i serdecznie.

Czytaj więcej...

Jasełka dla rodziców - klasa Ia

Dnia 20 grudnia klasa I a przygotowała jasełka bożonarodzeniowe dla swoich rodziców. "TAK TO ON JEST KRÓLEM" - głośno brzmiała kolęda. Dzieci były pięknie przebrane, śpiewały pastorałki i recytowały wiersze.

Czytaj więcej...

Gminny konkurs pięknego czytania "Strofy o zwierzętach"

Dnia 30 listopada nasza biblioteka miała przyjemność być organizatorem pierwszej edycji Gminnego konkursu pięknego czytania dla klas 5 i 6 „Strofy o zwierzętach”. Uczestnicy mieli za zadanie zinterpretować wcześniej przygotowany tekst liryczny lub prozatorski o tematyce związanej ze zwierzętami.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.