Jasełka w klasie I d

19 grudnia 2017 r. klasa I d zaprosiła rodziców na Jasełka Bożonarodzeniowe. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

W grudniu 2017 r. klasa I a i I d uczestniczyły w warsztatach świątecznych w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu. Tam uczniów przywitały elfy św. Mikołaja, które zaprosiły nas na przedstawienie teatralne o historii ozdób choinkowych. Elfy w zabawny sposób przeprowadziły dzieci przez historię powstawania bombki oraz włączyły w poszukiwanie bombki wykonanej w wersji 3D, na którą z niecierpliwością czeka pani Mikołajowa.

Czytaj więcej...

Wycieczka na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

18 grudnia 2017 roku uczniowie klasy Ib wraz ze swoimi rodzicami, babciami, rodzinami i wychowawczynią odwiedzili Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Choinka, pierniki, upominki, świąteczne światełka i Bajkowy Lasek wprowadziły ich w magiczny czas zbliżających się świąt.

Czytaj więcej...

XI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy

 12 grudnia 2017 r. rozstrzygnięty został ,,XI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy na najciekawszą kartkę i ozdobę świąteczną” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Rawiczu. Uczniowie klas I-III brali w nim udział, dzieci wykonały przepiękne kartki i ozdoby świąteczne.

Czytaj więcej...

XVII Przegląd Utworów Bożonarodzeniowych

Już po raz 17 uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli spotkali się, aby wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki. Dzieci przygotowały piękne występy. Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem i słodkościami.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.