Spotkanie edukacyjne z policjantami

W dniu 9 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu - panią Katarzyna Starczewską i panią Beatą Jarczewską.

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie wyróżnieni w regionalnym konkursie!

W XXIII Regionalnym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży "Mój świat, moje marzenia", współorganizowanym przez Muzeum Ziemi Rawickiej oraz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu, nasi uczniowie zdobyli następujące laury:

Nagrodę Wicedyrektora ZSS Rawicz - Marta Sobolewska (14 lat)

Wyróżnienia natomiast otrzymali: Roksana Musielak, Julia Adamiak, Kacper Szpajda oraz Cyryl Augustyniak.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Nadchodzą święta - w pracach uczniów

Uczniowie naszej szkoły przygotowują różnorodne ozdoby, które ozdabiają nasz szkolny korytarz. Obecnie w holu szkoły można więc napotkać na zimowe i bożonarodzeniowe atrakcje wizualne, cieszące oko. Zostały one przygotowane przez uczniów pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

Uczniowie "zmierzyli się" z równaniami

Mikołajkowy Konkurs Chemiczny w tym roku zorganizowany został po raz szósty. Wzięło w nim udział 35 uczniów naszej szkoły. W poszczególnych rocznikach przedstawia się to następująco: 9 uczniów z klas VII, 17 uczniów klas II gimnazjum i 9 uczniów klas III gimnazjum. Wszyscy chętni zebrali się w stołówce szkolnej, gdzie zmierzyli się z przygotowanymi arkuszami pod hasłem „Zmierz się z równaniami”. Poziom był bardzo wyrównany, a uzyskane wyniki zaskakujące.

Czytaj więcej...

Przedświąteczny czas w "małej szóstce"

22 grudnia to ostatni dzień szkolny przed Świętami Bożego Narodzenia oraz przed przerwą świąteczną. W tym szczególnym dniu klasy I-III obchodziły wigilie klasowe – piękne przystrojone stoły, pierniczki, mandarynki…, panowała wokół świąteczna atmosfera.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 
 

Informacje o systemie

Copyright © 2018 SP6 Rawicz - Oficjalna strona szkoły. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.