Aktywne ferie zimowe w naszej szkole

W trakcie drugiego tygodnia ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, podczas których mogli oni aktywnie spędzić wolny czas.

Do atrakcji przygotowanych przez nauczycieli: pana Przemysława Wawrzyniaka, panią Monikę Demut oraz panią Katarzynę Werner, należały m.in. wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, zabawy na pływalni, w podchody czy też rozgrywki w wielu dyscyplinach sportowych, takich jak siatkówka, unihokej, piłka nożna czy judo, zorganizowane na naszej hali sportowej. Ponadto odbył się konkurs plastyczny „Komiks – zwierzaki”, który odbywał się w prawdziwej pracowni malarskiej. Wielu uczniów pozytywnie odnosiło się do takiej formy spędzania wolnego czasu, która – ich zdaniem – łączyła „przyjemne z pożytecznym”. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!