Nowa strona szkoły ruszyła!

Kilka miesięcy testów, modyfikacji, zmian – tych kosmetycznych i tych bardziej technicznych… i wreszcie ruszyliśmy! Od dzisiaj mogą Państwo odwiedzać nową, odświeżoną wizualnie i technicznie witrynę naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spodoba się ona wszystkim odwiedzającym i obserwującym – wszak strona internetowa jest także swoistą „wizytówką” każdej szkoły.

Czytaj więcej

Ferie w Szklarskiej Porębie

W trakcie ferii zimowych odbył się wyjazd grupy uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunem – panią Moniką Demut – w Karkonosze, do Szklarskiej Poręby. Obfitował on w wiele atrakcji, m.in. zjazdy na nartach z malowniczych, pełnych uroku stoków czy meczu siatkówki, rozgrywanego w miejscowej hali sportowej. Niezapomniane emocje i przeżycia z pewnością pozostaną w pamięci uczestników tego wyjazdu.

Czytaj więcej

Finał Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP6

W piątek, 9 lutego br. w hali sportowej naszej szkoły odbyły się finały Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Rozgrywki, które odbywały się przez całe I półrocze roku szkolnego 2017/2018, cieszyły się sporym zainteresowaniem uczniów, co szczególnie było zauważalne właśnie w tym dniu.

Czytaj więcej

Nocne Walentynki w naszej szkole

W dniu 2 lutego br. odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja „Nocnych Walentynek”. Impreza, przygotowana przez Samorząd Uczniowski, obfitowała w wiele atrakcji, m.in. konkurs MASTERCHEF, odgadywanie piosenek w ramach konkursu „Jaka to melodia?”, karaoke, zagadek językowych, piłkarzyków. Ponadto odbył się mecz charytatywny „Rodzice kontra Uczniowie”, podczas którego rozsprzedawano symboliczne „cegiełki”. Dochód z nich przeznaczony został na rehabilitację chorej na mukowiscydozę uczennicy naszej szkoły, Justyny Kaczmarek. Taka forma spędzania wolnego czasu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczniów.

Czytaj więcej